#

אודותינו

פיין ליין-לחיות ולעבוד בסביבה טובה


ברוכים הבאים לעידן החדש, עידן שבו המשרדים שואפים להיראות ולהרגיש חמים ואינטימיים ממש כמו בית, והבתים מעוצבים באלגנטיות ובייצוגיות שלא תבייש אף משרד. זה עידן מאתגר ומרתק שבו סביבת העבודה המשרדית וסביבת החיים הביתית - מתמזגות ויוצרות השראה הדדית ביניהן. כשאתם ניגשים לארגן ולעצב רהיטים למשרד וחלל עבודה או מגורים בעידן כזה, חשוב שתסתכלו על התמונה הרחבה. וחשוב שתעשו את זה עם מקצוענים שרואים את המכלול השלם ומביאים אתם ניסיון עצום בייצור רהיטים למשרד, שחובק בתוכו את עולמות המשרד והבית ואת תחומי ריהוט משרדי והווילונות כאחד. מקצוענים עם ידע מעמיק ופרספקטיבה המשלבת עיצוב מוקפד של רהיטים למשרד עם פונקציונליות ופרקטיות והכל בסטנדרט גבוה ובלתי מתפשר.

פיין ליין מביא את הבית למשרד ואת המשרד לבית

ברוכים הבאים לבית שלנו! אנחנו פיין ליין מבית א.א.ר - המומחים ברהיטים למשרד ווילונות לבית מאז 1981.
בפיין ליין, כפי שיעידו עשרות אלפי לקוחותינו הוותיקים לאורך עשרות שנות קיומנו תקבלו מענה מושלם לכל צורך בתחומי התמחותנו הרבים כמו : 

-       רהיטים למשרד ועמדות עבודה
- פתרונות לחללים פתוחים, מעבדות ומחיצות
- ספות ופינות ישיבה, המתנה 
- וילונות לבית ומוצרי הצללה
- פרויקטים מיוחדים לפי תכנון אדריכלי ו/או ע"י מעצבי החברה
- ועוד .....


פיין ליין מציע מענה יצירתי, גמיש וחדשני המותאם לכם כמו כפפה: מרמת הפריט הביתי הבודד עד מגה-פרויקטים של רהיטים למשרד לארגונים, מייבוא מותגי על בתחומי הווילונות והריהוט, עד ייצור אישי או סדרתי לפי הזמנה במפעל המקומי שלנו. למרות שאנחנו כמעט 40 שנה בתחום, אנחנו מתרגשים עם כל לקוח מחדש. גם אתם תתרגשו, ותרגישו... בבית. פיין ליין-מבית א.א.ר