#

וילונות

 

פיין ליין וילונות-סניף הצפוני של אורגון משנת 1981-

וילונות לבית, וילונות למשרד, מוצרי הצללה


וילונות לבית, וילונות למשרד ומוצרי הצללה משווקים ע"י מחלקה ייעודית של פיין ליין רהיטי איכות (מאז 1981) בחיפה. מחלקת הוילונות של פיין ליין משווקת מגוון רחב של וילונות ומוצרי הצללה לכל מרחב מבית "אורגון", החברה הגדולה והמובילה בישראל לפיתוח,לייצור ולשיווק וילונות בד ומוצרי הצללה דקורטיביים לבית ולמשרד.


לוילונות ולמוצרי ההצללה תפקיד חשוב בעיצוב אופיו של המרחב , וילונות ביתיים, וילונות משרדיים ומוצרי הצללה, מעבר להיותם פתרונות דקורטיביים הם מאפשרים שליטה על האור החודר אל המרחב הפנימי, שליטה המאפשרת את יצירת האווירה המתבקשת – חמימה, אינטימית, רומנטית, דרמטית, קרה, מקצועית ועוד.


המותג "אורגון" מייצג את היצרן הגדול והמוביל בישראל את תחום הוילונות לבית, הוילונות למשרד ומוצרי ההצללה, בין הפתרונות המתקדמים אשר פותחו ב"אורגון" והפכו אותה למנהיגת תחום - עולם ענק של בדים וחומרים מתקדמים, קשת רחבה של צבעים ועיצובים ומגוון צורות ומנגנונים, בחלקם הם נקראים "וילונות אורגון".


בנוסף תוכלו למצוא ב פיין ליין בחיפה מגוון רחב של בדי וילונות ממיטב היצרנים בעולם, בתחום הוילונות לבית.


מעצבי פיין ליין בתחום הוילונות לבית ומוצרי הצללה מתקדמים, מעמידים לרשות הלקוחות, ידע מעמיק ,שנים רבות של נסיון אשר הצטבר במאות פרויקטים הן בבתים פרטיים, במוסדות ציבור ,במפעלים ובמשרדים בצפון ובשאר חלקי הארץ.